Новости са такмичења

1) На републичком такмичењу из математике, изванредан успех наших ученица- Ангелине Димитријевић (III/1) - друго место и Иване Милићевић (IV/1) - друго место! Све похвале ученицама и њиховим наставницама Ивани Милићевић и Сањи Илић Стојановић!

2) Одржано је окружно такмичење из другог страног језика, два наша ученика - Дарко Цокић (IV/1) и Лазар Делић (IV/1), су се пласирала на републичко такмичење из француског језика! Честитке њима и наставници француског језика - Снежани Гусковић!

3) Одржано је и општинско такмичење из историје. Прво место освојили су: Бојана Ђуришић и Петар Миљковић из првог разреда, друго место: Миа Кечановић, Илија Ђуричић из првог и Лазар Милутиновић из другог разреда и треће место - Марија Трпковић(III/3). Честитамо свим ученицима и наставнику историје Велимиру Пејчићу.

Само напред у нове победе!!!

Окружно такмичење из математике

У нашој школи је одржано окружно такмичење из математике. Ситуација је следећа:

1.разред: Живковић Бобана- II место, Мајсторовић Настасија- IV место;

3.разред: Димитријевић Ангелина- I место (100 поена) и Живковић Наталија- II место;

4.разред: Милићевић Ивана- I место (84 поена)!

Ангелину и Ивану ускоро чека републичко такмичење! Честитамо свим ученицама, као и њиховим менторкама- Сањи Илић Стојановић и Ивани Милићевић! Пуно среће даље!

Општинско такмичење у одбојци

На општинском такмичењу у одбојци одржаном 7. и 8. децембра 2017. године у Бору и женски и мушки тим је остварио победу и пласман на окружно такмичење. Свим такмичарима и професорима Соњи Киш и Игору Цветковићу, желимо успех и у следећем рангу, као потврду њиховог талента и уложеног труда!

Такмичење из физике и српског језика и књижевности

Наши људи бриљирају на свим пољима. Стижу вести из физике и српског језика и књижевности:

- На окружном такмичењу из физике Ивана Милићевић (IV/1) освојила је 1. место и пласирала се даље на републичко такмичење. Свака јој част, а честитамо и менторки- Моники Костић!

- На општинском такмичењу - Књижевна олимпијада, наши ученици освојили су:

1. место - Наташа Апостолов (I/2);

2. место - Сара Ђуричић (I/2), Анђела Колар (I/3), Теодора Дојчиновић (I/3), Андрија Пешић (II/3);

3. место - Јована Првуловић (I/3).

Браво за њих и њихову менторку Слађану Радосављевић Ђошић, држимо свима палчеве на следећем рангу такмичења!

Међуокружно такмичење у женском рукомету

Спортске екипе наше школе и ове школске године традиционално постижу добре резултате на такмичењима. Тако је на међуокружном такмичењу одржаном 8.12.2017. у Петровцу на Млави, наша женска рукометна екипа, освојила одлично 2. место. Такмичаркама и њиховом професору, Игору Цветковићу, упућујемо све честитке!